Продукція > TDK > CK45-B3AD471KYGNA
CK45-B3AD471KYGNA
CK45-B3AD471KYGNA TDK
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 470pF B 10% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук