Продукція > TDK > CK45-B3DD151KYGNA
CK45-B3DD151KYGNA
CK45-B3DD151KYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 150pF B 10% LS:5mm
на замовлення 760 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD151KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 150PF 2KV RADIAL