Продукція > TDK > CK45-B3DD332KYVNA
CK45-B3DD332KYVNA
CK45-B3DD332KYVNA TDK
eaddisc_commercial_ck45_en-364160.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 11.5mm 2kV 3300pF B 10% LS:7.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук