Продукція > TDK > CK45-B3FD331KYVNA
CK45-B3FD331KYVNA
CK45-B3FD331KYVNA TDK
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 6.5mm 3kV 330pF B 10% LS:7.5mm
Написати відгук