Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3FD332KYNNA
CK45-B3FD332KYNNA
CK45-B3FD332KYNNA TDK Corporation
CK45_Series_xYxNA_2011ds.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.571" Dia (14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 3300 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.571" Dia (14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 3300 pF.