Продукція > TDK > CK45-E3DD471ZYGNA
CK45-E3DD471ZYGNA TDK
eaddisc_commercial_ck45_en-364160.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 470pF E +80/-20% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук