Продукція > TDK > CK45-E3FD102ZYVNA
CK45-E3FD102ZYVNA
CK45-E3FD102ZYVNA TDK
eaddisc_commercial_ck45_en-364160.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 3kV 1000pF E +80/-20% LS:7.5mm
Написати відгук