Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3FD103ZYNNA
CK45-E3FD103ZYNNA
CK45-E3FD103ZYNNA TDK Corporation
CK45_Series_xYxNA_2011ds.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10000PF 3KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.689" Dia (17.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 3KV RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.689" Dia (17.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF.