Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3FD681ZYNN
CK45-E3FD681ZYNN
CK45-E3FD681ZYNN TDK Corporation
CK45.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 pF.