Продукція > TDK > CK45-R3AD151KAGRA
CK45-R3AD151KAGRA TDK
eaddisc_automotive_ck45-rr_en-1315917.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 1kV 150pF 10% LS:5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук