Продукція > TDK > CK45-R3DD102K-GRA
CK45-R3DD102K-GRA TDK
eaddisc_automotive_ck45-rr_en-1315917.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 11mm 2kV 1000pF R 10% LS:5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук