CK61AW222M Tusonix / CTS
CK63AW103M-1161030.pdf
Виробник: Tusonix / CTS
Ceramic Disc Capacitors 2200PF 500V 20% 6.35MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук