Продукція > KEMET > CKC18C472GDGAC7800
CKC18C472GDGAC7800
CKC18C472GDGAC7800 KEMET
CKC18C472GDGAC7800
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 4.7NF 1000VDC C0G
Tolerance: ±2%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KC-LINK 1812 4.7NF 1000VDC C0G, Tolerance: ±2%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 4700 pF.