Продукція > KEMET > CKC18C473JCGACAUTO
CKC18C473JCGACAUTO
CKC18C473JCGACAUTO KEMET
KEM_C1039_KC-LINK_C0G
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 47NF 500VDC C0G
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KC-LINK 1812 47NF 500VDC C0G, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 0.047 µF.