Продукція > KEMET > CKC18C622JDGAC7210
CKC18C622JDGAC7210
CKC18C622JDGAC7210 KEMET
CKC18C622JDGAC7210
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 6.2NF 1000VDC C0G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Capacitance: 6200 pF
Написати відгук
Description: KC-LINK 1812 6.2NF 1000VDC C0G, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Capacitance: 6200 pF.