Продукція > KEMET > CKC18C943KWGLCAUTO7210
CKC18C943KWGLCAUTO7210
CKC18C943KWGLCAUTO7210 KEMET
CKC18C943KWGLCAUTO7210
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.094UF 650V C0G 1812
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.094 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.094UF 650V C0G 1812, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 650V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.094 µF.