Продукція > TDK > CKCA43C0G1H100F100AA
CKCA43C0G1H100F100AA
CKCA43C0G1H100F100AA TDK
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 10PF 50V 1% 1206
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1pF, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10pF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43C0G1H100F100AA CKCA43C0G1H100F100AA Виробник : TDK CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1pF
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Voltage - Rated: 50 V