Продукція > TDK > CKCA43CH1H100F100AA
CKCA43CH1H100F100AA
CKCA43CH1H100F100AA TDK
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP ARRAY 10PF 50V CH 1206
Tolerance: ±1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10PF 50V CH 1206, Tolerance: ±1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10pF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.