Продукція > TDK > CKCA43X7R1H103M100AA
CKCA43X7R1H103M100AA
CKCA43X7R1H103M100AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43X7R1H103M100AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 1206 X7R 50V 10000pF 4 Element Array
на замовлення 17030 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X7R1H103M100AA CKCA43X7R1H103M100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 1206
товару немає в наявності