Продукція > TDK > CKCL22C0G1H100F085AA
CKCL22C0G1H100F085AA
CKCL22C0G1H100F085AA TDK
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1pF
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1pF, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.