Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22C0G2A470K085AL
CKCL22C0G2A470K085AL
CKCL22C0G2A470K085AL TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_AutomotiveGrade.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 47pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 2
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 47pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 100 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22C0G2A470K085AL CKCL22C0G2A470K085AL Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 47pF 100volts C0G 10%