Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22CH1H680K085AA
CKCL22CH1H680K085AA
CKCL22CH1H680K085AA TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 68PF 50V CH 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 68pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 68PF 50V CH 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 68pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22CH1H680K085AA CKCL22CH1H680K085AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 68PF 50V CH 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 68pF
Temperature Coefficient: CH
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
CKCL22CH1H680K085AA CKCL22CH1H680K085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22CH1H680K085AA Capacitor Arrays & Networks 68pF 50volts CH1