Продукція > KYOCERA AVX > CKR04BX103KSTR1
CKR04BX103KSTR1 KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: MR EST. REL.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MR EST. REL., Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 10000 pF.