CKR04BX121KM KYOCERA AVX
Description: MR EST. REL.
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 120 pF
Написати відгук
Description: MR EST. REL., Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 120 pF.