Продукція > KYOCERA AVX > CKR05BX101KMTR1
CKR05BX101KMTR1 KYOCERA AVX
CKR04-08.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 100 pF.