Продукція > KEMET > CKR14BR104KM
CKR14BR104KM KEMET
F3101_MIL-PRF-39014.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 100V 10% AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V 10% AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Failure Rate: M (1%), Capacitance: 0.1 µF.