Продукція > KEMET > CKR14BX104KM
CKR14BX104KM KEMET
F3101_MIL-PRF-39014.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 50V 10% AXIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V 10% AXIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.390" L (3.56mm x 9.91mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Failure Rate: M (1%), Capacitance: 0.1 µF.