Продукція > KYOCERA AVX > CKR22BP680KS-LL
CKR22BP680KS-LL KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 68PF 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Package / Case: 2-DIP
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 68 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Package / Case: 2-DIP, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 68 pF.