CKR22BX102KR
CKR22BX102KR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CKR MOLDED AXIALS
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.01%FR) 125°C Slide.
Інші пропозиції CKR22BX102KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX102KR Виробник : KYOCERA AVX Components 114ckr04-24.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.01%FR) 125°C Slide