CKR22BX103KR KYOCERA AVX Components
114ckr04-24.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.01%FR) 125°C Slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 10% Radial LS=0.325in.
Інші пропозиції CKR22BX103KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX103KR CKR22BX103KR Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 10% Radial LS=0.325in