CKR22BX103KS
CKR22BX103KS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded DIPGUARD EST.REL.
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.001%FR) 125°C Slide.
Інші пропозиції CKR22BX103KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX103KS Виробник : KYOCERA AVX Components 114ckr04-24.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.001%FR) 125°C Slide