CKR22BX104KP
CKR22BX104KP KYOCERA AVX Components
114ckr04-24.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.1%FR) 125°C Slide
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 10% Radial LS=0.325in.
Інші пропозиції CKR22BX104KP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX104KP CKR22BX104KP Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 10% Radial LS=0.325in