Продукція > KYOCERA AVX > CKR22BX473KR-LL
CKR22BX473KR-LL
CKR22BX473KR-LL KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.047UF 50V BX 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 0.047 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 50V BX 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 0.047 µF.