CKR22CG331FM KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 330PF 200V NP0 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 330 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 200V NP0 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 330 pF.