Продукція > CL ITALIA > CL-018130SET
CL-018130SET
  • CL-018130SET
  • CL-018130SET
CL-018130SET CL ITALIA
CL-018130SET.pdf
Виробник: CL ITALIA
Category: Car Speakers
Description: Car loudspeakers set; two-way,tweeter,woofer; 130mm; 100W; 4Ω
Type of car audio accessories: car loudspeakers set
Kind of loudspeaker: tweeter; two-way; woofer
Loudspeaker size: 130mm
Power: 0.1kW
Bandwidth: 3.5Hz...20kHz; 65...8000Hz
Impedance:
Loudspeaker depth: 50mm
Speaker sensitivity: 90dB
Kit contents: loudspeaker grille; tweeter x2; woofer x2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Speakers, Description: Car loudspeakers set; two-way,tweeter,woofer; 130mm; 100W; 4Ω, Type of car audio accessories: car loudspeakers set, Kind of loudspeaker: tweeter; two-way; woofer, Loudspeaker size: 130mm, Power: 0.1kW, Bandwidth: 3.5Hz...20kHz; 65...8000Hz, Impedance: 4Ω, Loudspeaker depth: 50mm, Speaker sensitivity: 90dB, Kit contents: loudspeaker grille; tweeter x2; woofer x2.