CL-018165DC
  • CL-018165DC
  • CL-018165DC
CL-018165DC CL ITALIA
Виробник: CL ITALIA
Category: Car Speakers
Description: Car loudspeakers; one-way; 165mm; 60W; 60÷18000Hz; 4Ω; 90dB; 2pcs.
Power: 60W
Loudspeaker depth: 60mm
Loudspeaker size: 165mm
Quantity in set/package: 2pcs.
Impedance:
Bandwidth: 60Hz...18kHz
Speaker sensitivity: 90dB
Type of car audio accessories: car loudspeakers
Kind of loudspeaker: one-way
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Speakers, Description: Car loudspeakers; one-way; 165mm; 60W; 60÷18000Hz; 4Ω; 90dB; 2pcs., Power: 60W, Loudspeaker depth: 60mm, Loudspeaker size: 165mm, Quantity in set/package: 2pcs., Impedance: 4Ω, Bandwidth: 60Hz...18kHz, Speaker sensitivity: 90dB, Type of car audio accessories: car loudspeakers, Kind of loudspeaker: one-way.