Продукція > CL ITALIA > CL-018165SET
CL-018165SET
  • CL-018165SET
  • CL-018165SET
CL-018165SET CL ITALIA
CL-018165SET.pdf
Виробник: CL ITALIA
Category: Car Speakers
Description: Car loudspeakers set; two-way,tweeter,woofer; 165mm; 120W; 4Ω
Type of car audio accessories: car loudspeakers set
Kind of loudspeaker: tweeter; two-way; woofer
Loudspeaker size: 165mm
Power: 0.12kW
Bandwidth: 3.5Hz...20kHz; 55...8000Hz
Impedance:
Loudspeaker depth: 60mm
Speaker sensitivity: 90dB
Kit contents: loudspeaker grille; tweeter x2; woofer x2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Car Speakers, Description: Car loudspeakers set; two-way,tweeter,woofer; 165mm; 120W; 4Ω, Type of car audio accessories: car loudspeakers set, Kind of loudspeaker: tweeter; two-way; woofer, Loudspeaker size: 165mm, Power: 0.12kW, Bandwidth: 3.5Hz...20kHz; 55...8000Hz, Impedance: 4Ω, Loudspeaker depth: 60mm, Speaker sensitivity: 90dB, Kit contents: loudspeaker grille; tweeter x2; woofer x2.