CL-26-40-24VDC-Yellow Shenzhen Clear Illumination Co., Ltd
LED%20misc.pdf
Виробник: Shenzhen Clear Illumination Co., Ltd
Жёлтый-yellow, 150 светодиодов, 24В, 9 Вт, D=40мм, L=1,0м, О-образная, светодиодная LED трубка Група товару: Світлодіодні модулі, лінійки та лампи азіатського виробництва Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Жёлтый-yellow, 150 светодиодов, 24В, 9 Вт, D=40мм, L=1,0м, О-образная, светодиодная LED трубка Група товару: Світлодіодні модулі, лінійки та лампи азіатського виробництва Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.