Продукція > VIKING > CL01BTQ1N2-S
CL01BTQ1N2-S
CL01BTQ1N2-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 1.2nH; 420mA; R: 120mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 1.2nH
Operating current: 0.42A
Resistance: 0.12Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 10GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 1.2nH; 420mA; R: 120mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 1.2nH, Operating current: 0.42A, Resistance: 0.12Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 10GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.