Продукція > VIKING > CL01BTQ1N8-S
CL01BTQ1N8-S
CL01BTQ1N8-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 1.8nH; 380mA; R: 150mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 1.8nH
Operating current: 0.38A
Resistance: 0.15Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 10GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 700 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 1.8nH; 380mA; R: 150mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 1.8nH, Operating current: 0.38A, Resistance: 0.15Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 10GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.