Продукція > VIKING > CL01BTQ3N3-S
CL01BTQ3N3-S
CL01BTQ3N3-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 3.3nH; 270mA; R: 300mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 3.3nH
Operating current: 0.27A
Resistance: 0.3Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 8.1GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 690 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 3.3nH; 270mA; R: 300mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 3.3nH, Operating current: 0.27A, Resistance: 0.3Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 8.1GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.