Продукція > VIKING > CL01BTQ3N9-S
CL01BTQ3N9-S
CL01BTQ3N9-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 3.9nH; 230mA; R: 420mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 3.9nH
Operating current: 0.23A
Resistance: 0.42Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 7.4GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 699 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 3.9nH; 230mA; R: 420mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 3.9nH, Operating current: 0.23A, Resistance: 0.42Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 7.4GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.