Продукція > VIKING > CL01BTQ4N7-S
CL01BTQ4N7-S
CL01BTQ4N7-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 4.7nH; 220mA; R: 450mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 4.7nH
Operating current: 0.22A
Resistance: 0.45Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 6.2GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 506 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 4.7nH; 220mA; R: 450mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 4.7nH, Operating current: 0.22A, Resistance: 0.45Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 6.2GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.