Продукція > VIKING > CL01HTQ12N-S
CL01HTQ12N-S
CL01HTQ12N-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 12nH; 160mA; R: 800mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 12nH
Operating current: 0.16A
Resistance: 0.8Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 3.4GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 606 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 12nH; 160mA; R: 800mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 12nH, Operating current: 0.16A, Resistance: 0.8Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 3.4GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.