Продукція > VIKING > CL01HTQ15N-S
CL01HTQ15N-S
CL01HTQ15N-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 15nH; 160mA; R: 850mΩ
Type of inductor: ceramic
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Inductance: 15nH
Operating current: 0.16A
Resistance: 0.85Ω
Resonant frequency: 2.6GHz
Test frequency: 500MHz
на замовлення 802 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 15nH; 160mA; R: 850mΩ, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Inductance: 15nH, Operating current: 0.16A, Resistance: 0.85Ω, Resonant frequency: 2.6GHz, Test frequency: 500MHz.