Продукція > VIKING > CL01JTQ33N-S
CL01JTQ33N-S
CL01JTQ33N-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 33nH; 110mA; R: 2.2Ω
Type of inductor: ceramic
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Inductance: 33nH
Operating current: 0.11A
Resonant frequency: 1.8GHz
Test frequency: 300MHz
Resistance: 2.2Ω
на замовлення 502 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 33nH; 110mA; R: 2.2Ω, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Inductance: 33nH, Operating current: 0.11A, Resonant frequency: 1.8GHz, Test frequency: 300MHz, Resistance: 2.2Ω.