Продукція > VIKING > CL01JTQ68N-S
CL01JTQ68N-S
CL01JTQ68N-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 68nH; 80mA; R: 3.2Ω
Inductance: 68nH
Operating current: 80mA
Resistance: 3.2Ω
Case - inch: 0201
Test frequency: 300MHz
Resonant frequency: 1.2GHz
Mounting: SMD
на замовлення 905 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 68nH; 80mA; R: 3.2Ω, Inductance: 68nH, Operating current: 80mA, Resistance: 3.2Ω, Case - inch: 0201, Test frequency: 300MHz, Resonant frequency: 1.2GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD.