Продукція > VIKING > CL01JTQ82N-S
CL01JTQ82N-S
CL01JTQ82N-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 82nH; 70mA; R: 3.8Ω
Case - mm: 0603
Inductance: 82nH
Operating current: 70mA
Resistance: 3.8Ω
Resonant frequency: 1.1GHz
Test frequency: 300MHz
на замовлення 805 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 82nH; 70mA; R: 3.8Ω, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Inductance: 82nH, Operating current: 70mA, Resistance: 3.8Ω, Resonant frequency: 1.1GHz, Test frequency: 300MHz.