Продукція > VIKING > CL01STQ5N6-S
CL01STQ5N6-S
CL01STQ5N6-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 5.6nH; 210mA; R: 460mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 5.6nH
Operating current: 0.21A
Resistance: 0.46Ω
Test frequency: 500MHz
Case - inch: 0201
Resonant frequency: 5.5GHz
Case - mm: 0603
Type of inductor: ceramic
на замовлення 700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0201; 5.6nH; 210mA; R: 460mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 5.6nH, Operating current: 0.21A, Resistance: 0.46Ω, Test frequency: 500MHz, Case - inch: 0201, Resonant frequency: 5.5GHz, Case - mm: 0603, Type of inductor: ceramic.