Продукція > VIKING > CL02JT33N-S
CL02JT33N-S
CL02JT33N-S Viking
CL-S_Series.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 33nH; 200mA; R: 800mΩ
Inductance: 33nH
Resistance: 0.8Ω
Operating current: 0.2A
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 1.3GHz
Case - mm: 1005
Type of inductor: ceramic
Mounting: SMD
на замовлення 8100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 33nH; 200mA; R: 800mΩ, Inductance: 33nH, Resistance: 0.8Ω, Operating current: 0.2A, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 1.3GHz, Case - mm: 1005, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD.